Naczynia z porcelany – sprawdzona tradycja

Wynaleziona w VII wieku w Chinach porcelana (przez pewien czas nazywana nawet białym złotem) aż do dziś jest uznawana za ceramikę wysokiej jakości. Współcześnie naczynia wytwarzane z porcelany nadal są naczyniami dobrego gatunku, choć na przykład mogą występować w różnych kolorach, nie tak jak początkowo – tylko w białym.

PORCELANA REVOL, CZYLI ZESTAWY W DOBRYM GUŚCIE

Wśród producentów naczyń z porcelany niezwykle doceniane są zestawy wyprodukowane przez firmę Revol. Kształty oraz kolory naczyń oferowanych przez tę firmę potrafią zachwycić nawet najbardziej wybredne osoby. Porcelana Revol jest po prostu bardzo elegancka i zaprojektowana z dobrym smakiem. Chyba główną jej cechą jest jednak awangardowość formy niektórych naczyń, Dlatego też są one często kupowana jako oryginalny prezent.

Porcelanowe naczynia dobrze wpływają na prezentowanie się dań, dlatego są wybierane także jako wyposażenie restauracji – zwłaszcza tych o nowoczesnym wystroju. Dodatkową zaletą, która jest doceniana w przypadku porcelany Revol jest to, że naczynia są gładkie, odporne na zniszczenia mechaniczne, mają minimalną porowatość, przez co łatwiej je konserwować i utrzymać w czystości.

NIE TYLKO NA STOLE

Porcelana Revol to także różnego rodzaju garnki, brytfanny, rondelki służące do gotowania, pieczenia czy mrożenia potraw. Duża odporność na niskie czy też wysokie temperatury (od -40°C do +300°C) sprawia, że naczyniom wyprodukowanym przez firmę Revol niestraszny ani piekarnik, ani zamrażarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *