Catering, czyli smacznie w każdym miejscu

Catering – usługa polegająca na dostarczeniu gotowych dań do określonych placówek (np. zakładów pracy, biur, szkół czy też szpitali) staje się coraz bardziej popularna. Często danie obiadowe przywiezione przez firmę cateringową odpowiada potrzebom zjedzenia pełnowartościowego obiadu podczas godzin pracy. Coraz więcej firm cateringowych dba o to, aby dostarczyć klientom posiłki zgodne z ich oczekiwaniami – klienci mogą liczyć na zestawy bezmięsne, bezglutenowe czy też w pełni wegańskie.

POJEMNIKI DO GASTRONOMII GN – ŚWIEŻY POSIŁEK BEZ OBAW

Mimo że przygotowane w danej firmie gastronomicznej posiłki muszą przebyć czasami dość długą drogę w różnych temperaturach, to dostawcom udaje się dostarczyć posiłki nadające się do spożycia, które nie poniosły żadnych strat w wyniku transportu. Dzieje się tak dzięki temu, że jedzenie jest przewożone w pojemnikach dla gastronomii GN (skrót od Gastro Norm). Jedzenie czy też napoje trafiające nawet w odległe miejsca utrzymują swoją temperaturę oraz świeżość właśnie dzięki pojemnikom dla gastronomii GN. Czy latem, czy zimą jest możliwość dostarczenia posiłków w takiej formie, w jakiej opuściły one kuchnię. Dlatego też należy odrzucić obawy przed tym, że jedzenie cateringowe może być przyczyną zatruć pokarmowych. Dzięki przeróżnej objętości pojemników dla gastronomii GN w wyniku transportu nie cierpią ani potrawy stałe, ani płynne czy też napoje. Do przewożenia tych ostatnich używane są specjalne termosy o dużych pojemnościach albo pojemniki dla gastronomii GN przeznaczone do transportu napojów butelkowanych.

KUCHNIA Z KAŻDEGO ZAKĄTKA ŚWIATA

Dzięki cateringowi mamy możliwość spróbowania specjałów z różnych zakątków świata bez ruszania się z domu. Coraz więcej restauracji czy barów poszerza swoją ofertę o dania na dowóz. Co niewątpliwie cieszy w chwilach, gdy nie ma się ochoty na opuszczanie domowego zacisza, a nagle ogarnie człowieka niepohamowana chęć na np. danie z dalekiej Azji czy z odległego Meksyku. Dzięki opcji dowozu do domu wymarzone potrawy znajdą się pod naszym dachem, a my spokojnie możemy zająć się wymarzoną formą relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *